Waardeer Uitslagen / Klassementen

Rating: 4.5/5 (99 stemmen)

     

(advertentie)

Volledige uitslag van de 15e etappe van Samatan naar Pau

1Pierrick FédrigoFRAFRA FDJ Bigmat (FDJ)03:40:15
2Christian Vande VeldeUSAUSA Garmin Sharp Barracuda (GRM)00:00:00
3Thomas VoecklerFRAFRA Europacar (EUC)00:00:12
4Nicki SørensenDENDEN Saxo Bank Tinkoff Bank (STB)00:00:12
5Dries DevenynsBELBEL Omega Pharma Quick Step (OPQ)00:00:21
6Samuel DumoulinFRAFRA Cofidis Le Credit en Ligne (COF)00:01:08
7André GreipelDUIDUI Lotto Belisol (LTB)00:11:50
8Tyler FarrarUSAUSA Garmin Sharp Barracuda (GRM)00:11:50
9Peter SaganSLWSLW Liquigas Cannondale (LIQ)00:11:50
10Kris BoeckmansBELBEL Vacansoleil-DCM (VCD)00:11:50
11Borut BožicSLOSLO Astana Pro Team (AST)00:11:50
12Sébastien HinaultFRAFRA AG2R La Mondiale (ALM)00:11:50
13Koen de KortNEDNED Argos-Shimano (ARG)00:11:50
14Jonathan CantwellAUSAUS Saxo Bank Tinkoff Bank (STB)00:11:50
15Jimmy EngoulventFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:11:50
16Roy CurversNEDNED Argos-Shimano (ARG)00:11:50
17Jürgen RoelandtsBELBEL Lotto Belisol (LTB)00:11:50
18Matthieu LadagnousFRAFRA FDJ Bigmat (FDJ)00:11:50
19Michael SchärZWIZWI BMC Racing Team (BMC)00:11:50
20Janez BrajkovicSLOSLO Astana Pro Team (AST)00:11:50
21Cadel EvansAUSAUS BMC Racing Team (BMC)00:11:50
22Bradley WigginsGBRGBR SKY Procycling (SKY)00:11:50
23Chris FroomeGBRGBR SKY Procycling (SKY)00:11:50
24Vincenzo NibaliITAITA Liquigas Cannondale (LIQ)00:11:50
25Arthur VichotFRAFRA FDJ Bigmat (FDJ)00:11:50
26Nicolas RocheIERIER AG2R La Mondiale (ALM)00:11:50
27Sébastien MinardFRAFRA AG2R La Mondiale (ALM)00:11:50
28Jean-Marc MarinoFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:11:50
29Jurgen Van den BroeckBELBEL Lotto Belisol (LTB)00:11:50
30Haimar ZubeldiaSPASPA RadioShack Nissan (RNT)00:11:50
31Anthony RouxFRAFRA FDJ Bigmat (FDJ)00:11:50
32Edvald Boasson HagenNOONOO SKY Procycling (SKY)00:11:50
33Egoi MartínezSPASPA Euskaltel Euskadi (EUS)00:11:50
34Michael MørkøvDENDEN Saxo Bank Tinkoff Bank (STB)00:11:50
35Tejay Van GarderenUSAUSA BMC Racing Team (BMC)00:11:50
36Michael RogersAUSAUS SKY Procycling (SKY)00:11:50
37Andreas KlödenDUIDUI RadioShack Nissan (RNT)00:11:50
38Julien SimonFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:11:50
39Kristjan KorenSLOSLO Liquigas Cannondale (LIQ)00:11:50
40Chris HornerUSAUSA RadioShack Nissan (RNT)00:11:50
41Maxime MonfortBELBEL RadioShack Nissan (RNT)00:11:50
42Fränk SchleckLUXLUX RadioShack Nissan (RNT)00:11:50
43Yohann GèneFRAFRA Europacar (EUC)00:11:50
44Pierre RollandFRAFRA Europacar (EUC)00:11:50
45Cyril GautierFRAFRA Europacar (EUC)00:11:50
46George HincapieUSAUSA BMC Racing Team (BMC)00:11:50
47Denis MensjovRUSRUS Katooesja (KAT)00:11:50
48Marcel SiebergDUIDUI Lotto Belisol (LTB)00:11:50
49Thibaut PinotFRAFRA FDJ Bigmat (FDJ)00:11:50
50Jérôme CoppelFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:11:50
51Brice FeilluFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:11:50
52Philippe GilbertBELBEL BMC Racing Team (BMC)00:11:50
53Mickaël ChérelFRAFRA AG2R La Mondiale (ALM)00:11:50
54Guillaume LevarletFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:11:50
55Fredrik KessiakoffSWESWE Astana Pro Team (AST)00:11:50
56Johnny HoogerlandNEDNED Vacansoleil-DCM (VCD)00:11:50
57Chris SørensenDENDEN Saxo Bank Tinkoff Bank (STB)00:11:50
58Peter VelitsSLWSLW Omega Pharma Quick Step (OPQ)00:11:50
59Danilo HondoDUIDUI Lampre ISD (LAM)00:11:50
60Kevin De WeertBELBEL Omega Pharma Quick Step (OPQ)00:11:50
61Steven KruijswijkNEDNED Rabobank (RAB)00:11:50
62Christian KneesDUIDUI SKY Procycling (SKY)00:11:50
63Aliaksandr KuchynskiWRUWRU Katooesja (KAT)00:11:50
64Federico CanutiITAITA Liquigas Cannondale (LIQ)00:11:50
65Davide MalacarneITAITA Europacar (EUC)00:11:50
66Andrei GrivkoOEKOEK Astana Pro Team (AST)00:11:50
67Bert GrabschDUIDUI Omega Pharma Quick Step (OPQ)00:11:50
68Richie PorteAUSAUS SKY Procycling (SKY)00:11:50
69Fabrice JeandesbozFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:11:50
70Cyril LemoineFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:11:50
71Matthieu SprickFRAFRA Argos-Shimano (ARG)00:11:50
72Albert TimmerNEDNED Argos-Shimano (ARG)00:11:50
73Adam HansenAUSAUS Lotto Belisol (LTB)00:11:50
74Jean Christophe PéraudFRAFRA AG2R La Mondiale (ALM)00:11:50
75Manuel QuinziatoITAITA BMC Racing Team (BMC)00:11:50
76Anders LundDENDEN Saxo Bank Tinkoff Bank (STB)00:11:50
77Nick NuyensBELBEL Saxo Bank Tinkoff Bank (STB)00:11:50
78Michele ScarponiITAITA Lampre ISD (LAM)00:11:50
79Eduard VorganovRUSRUS Katooesja (KAT)00:11:50
80Bernhard EiselOOSOOS SKY Procycling (SKY)00:11:50
81Sandy CasarFRAFRA FDJ Bigmat (FDJ)00:11:50
82Mark CavendishGBRGBR SKY Procycling (SKY)00:11:50
83Francis De GreefBELBEL Lotto Belisol (LTB)00:11:50
84Simone StortoniITAITA Lampre ISD (LAM)00:11:50
85Dimitri FofonovKAZKAZ Astana Pro Team (AST)00:11:50
86Simon GerransAUSAUS Orica - GreenEdge (OGE)00:11:50
87Rui CostaPORPOR Movistar (MOV)00:11:50
88Baden CookeAUSAUS Orica - GreenEdge (OGE)00:11:50
89Vladimir KarpetsRUSRUS Movistar (MOV)00:11:50
90Rubén PlazaSPASPA Movistar (MOV)00:11:50
91Juan José CoboSPASPA Movistar (MOV)00:11:50
92Greg HendersonNZLNZL Lotto Belisol (LTB)00:11:50
93Sérgio PaulinhoPORPOR Saxo Bank Tinkoff Bank (STB)00:11:50
94Daryl ImpeyRSARSA Orica - GreenEdge (OGE)00:11:50
95Rubén PérezSPASPA Euskaltel Euskadi (EUS)00:11:50
96Yury TrofimovRUSRUS Katooesja (KAT)00:11:50
97Romain ZingleBELBEL Cofidis Le Credit en Ligne (COF)00:11:50
98Markus BurghardtDUIDUI BMC Racing Team (BMC)00:11:50
99Maxime BouetFRAFRA AG2R La Mondiale (ALM)00:11:50
100Lars BakDENDEN Lotto Belisol (LTB)00:11:50
101Nicolas EdetFRAFRA Cofidis Le Credit en Ligne (COF)00:11:50
102Steven CummingsGBRGBR BMC Racing Team (BMC)00:11:50
103Jaroslav PopovitsjOEKOEK RadioShack Nissan (RNT)00:11:50
104Pablo UrtasunSPASPA Euskaltel Euskadi (EUS)00:11:50
105Dominik NerzDUIDUI Liquigas Cannondale (LIQ)00:11:50
106Marco MarcatoITAITA Vacansoleil-DCM (VCD)00:11:50
107Karsten KroonNEDNED Saxo Bank Tinkoff Bank (STB)00:11:50
108Jelle VanendertBELBEL Lotto Belisol (LTB)00:11:50
109Maxim IglinskiyKAZKAZ Astana Pro Team (AST)00:11:50
110Jorge AzanzaSPASPA Euskaltel Euskadi (EUS)00:11:50
111Laurens ten DamNEDNED Rabobank (RAB)00:11:50
112Ivan BassoITAITA Liquigas Cannondale (LIQ)00:11:50
113Blel KadriFRAFRA AG2R La Mondiale (ALM)00:11:50
114Yukiya ArashiroJPNJPN Europacar (EUC)00:11:50
115Alejandro ValverdeSPASPA Movistar (MOV)00:11:50
116Pieter WeeningNEDNED Orica - GreenEdge (OGE)00:11:50
117Andrej KasjetsjkinKAZKAZ Astana Pro Team (AST)00:11:50
118Giampaolo CarusoITAITA Katooesja (KAT)00:11:50
119Johan VansummerenBELBEL Garmin Sharp Barracuda (GRM)00:11:50
120Martin VelitsSLWSLW Omega Pharma Quick Step (OPQ)00:11:50
121Sylwester SzmydPOLPOL Liquigas Cannondale (LIQ)00:11:50
122Patrick GretschDUIDUI Argos-Shimano (ARG)00:11:50
123Amaël MoinardFRAFRA BMC Racing Team (BMC)00:11:50
124Rein TaaramäeESTEST Cofidis Le Credit en Ligne (COF)00:11:50
125Grega BoleSLOSLO Lampre ISD (LAM)00:11:50
126Jérôme PineauFRAFRA Omega Pharma Quick Step (OPQ)00:11:50
127Jérémy RoyFRAFRA FDJ Bigmat (FDJ)00:11:50
128Joan HorrachSPASPA Katooesja (KAT)00:11:50
129Cédric PineauFRAFRA FDJ Bigmat (FDJ)00:11:50
130Christophe RiblonFRAFRA AG2R La Mondiale (ALM)00:11:50
131Jan GhyselinckBELBEL Cofidis Le Credit en Ligne (COF)00:11:50
132Luis León SánchezSPASPA Rabobank (RAB)00:11:50
133Vasil KiryienkaWRUWRU Movistar (MOV)00:11:50
134Vladimir GusevRUSRUS Katooesja (KAT)00:11:50
135Levi LeipheimerUSAUSA Omega Pharma Quick Step (OPQ)00:11:50
136Daniel MartinIERIER Garmin Sharp Barracuda (GRM)00:11:50
137Gorka IzagirreSPASPA Euskaltel Euskadi (EUS)00:11:50
138Luis Ángel MatéSPASPA Cofidis Le Credit en Ligne (COF)00:11:50
139Rafael VallsSPASPA Vacansoleil-DCM (VCD)00:11:50
140Stuart O’GradyAUSAUS Orica - GreenEdge (OGE)00:11:50
141Julien FouchardFRAFRA Cofidis Le Credit en Ligne (COF)00:11:50
142Matthew GossAUSAUS Orica - GreenEdge (OGE)00:11:50
143Michael AlbasiniZWIZWI Orica - GreenEdge (OGE)00:11:50
144Daniel OssITAITA Liquigas Cannondale (LIQ)00:11:50
145Juan José HaedoARGARG Saxo Bank Tinkoff Bank (STB)00:11:50
146Marco MarzanoITAITA Lampre ISD (LAM)00:11:50
147Yann HuguetFRAFRA Argos-Shimano (ARG)00:12:20
148Jens VoigtDUIDUI RadioShack Nissan (RNT)00:12:21
149David MillarSCOSCO Garmin Sharp Barracuda (GRM)00:12:21
150David ZabriskieUSAUSA Garmin Sharp Barracuda (GRM)00:12:21
151Luca PaoliniITAITA Katooesja (KAT)00:12:21
152Bram TankinkNEDNED Rabobank (RAB)00:12:33
153Alexandr VinokurovKAZKAZ Astana Pro Team (AST)00:12:35
154Christophe KernFRAFRA Europacar (EUC)00:12:35
155Sebastian LangeveldNEDNED Orica - GreenEdge (OGE)00:12:37
156Alessandro VanottiITAITA Liquigas Cannondale (LIQ)00:15:31
Uitslag Vorige Etappe   Uitslag Volgende Etappe
  Groene Trui   Bolletjes Trui   Witte Trui