Waardeer Uitslagen / Klassementen

Rating: 4.0/5 (131 stemmen)

     

(advertentie)
Tour Blog
Majka tekent voor zijn 3e etappe in de Tour, Mollema toont vorm

woe 15 jul; De tweede etappe van de Ronde van Frankrijk 2015 kende een lichter slot dan gister, maar de aanloop was met de Aspin en de Tourmalet des te zwaarder. Uit een kopgroep van...
 

Froome de beste op La Pierre Saint-Martin, Gesink indrukwekkend

din 14 jul; Wie had willen wedden dat er op quatorze julliet een fransman in de kopgroep zou zitten, had weinig uitgekeerd gekregen. Zoals ieder jaar was het vandaag ook weer raak zij...
 

 

Volledige uitslag van de 13e etappe van Pau naar Lourdes

(advertentie)


1Thor HushovdNOONOO Team Garmin - Cervelo (GRM)03:47:36
2David MoncoutiéFRAFRA Cofidis Le Credit En Ligne (COF)00:00:10
3Jérémy RoyFRAFRA Française Des Jeux (FDJ)00:00:26
4Lars BakDENDEN HTC - Highroad (THR)00:05:00
5Jérôme PineauFRAFRA Quick Step Cycling Team (QST)00:05:02
6Edv.Boasson HagenNOONOO Sky Procycling (SKY)00:05:03
7Vladimir GoesevRUSRUS Katusha Team (KAT)00:05:08
8Alessandr.PetacchiITAITA Lampre - ISD (LAM)00:05:16
9Maarten TjallingiiNEDNED Rabobank Cycling Team (RAB)00:05:16
10Philippe GilbertBELBEL Omega Pharma - Lotto (OLO)00:06:48
11Bauke MollemaNEDNED Rabobank Cycling Team (RAB)00:06:51
12José Joaq.RojasSPASPA Movistar Team (MOV)00:07:37
13Tony GallopinFRAFRA Cofidis Le Credit En Ligne (COF)00:07:37
14Grega BoleSLOSLO Lampre - ISD (LAM)00:07:37
15Jelle VanendertBELBEL Omega Pharma - Lotto (OLO)00:07:37
16Maxime MonfortBELBEL Team Leopard-Trek (LEO)00:07:37
17Thomas VoecklerFRAFRA Team Europcar (EUC)00:07:37
18Gianni MeersmanBELBEL Française Des Jeux (FDJ)00:07:37
19Andy SchleckLUXLUX Team Leopard-Trek (LEO)00:07:37
20Pierre RollandFRAFRA Team Europcar (EUC)00:07:37
21Matteo BonoITAITA Lampre - ISD (LAM)00:07:37
22Maksim IglinskiKAZKAZ Pro Team Astana (AST)00:07:37
23Julien el FarèsFRAFRA Cofidis Le Credit En Ligne (COF)00:07:37
24Samuel SánchezSPASPA Euskaltel - Euskadi (EUS)00:07:37
25Cadel EvansAUSAUS BMC Racing Team (BMC)00:07:37
26Damiano CunegoITAITA Lampre - ISD (LAM)00:07:37
27Tony MartinDUIDUI HTC - Highroad (THR)00:07:37
28Michael SchärZWIZWI BMC Racing Team (BMC)00:07:37
29Rob RuyghNEDNED Vacansoleil DCM (VCD)00:07:37
30Arnold JeannessonFRAFRA Française Des Jeux (FDJ)00:07:37
31Peter VelitsSLWSLW HTC - Highroad (THR)00:07:37
32Rein TaaramäeESTEST Cofidis Le Credit En Ligne (COF)00:07:37
33Egoi MartínezSPASPA Euskaltel - Euskadi (EUS)00:07:37
34Christian KneesDUIDUI Sky Procycling (SKY)00:07:37
35Kevin de WeertBELBEL Quick Step Cycling Team (QST)00:07:37
36Maciej PaterskiPOLPOL Liquigas Cannondale (LIQ)00:07:37
37Tom DanielsonUSAUSA Team Garmin - Cervelo (GRM)00:07:37
38Alberto ContadorSPASPA Saxo Bank Sungard (SBS)00:07:37
39Sandy CasarFRAFRA Française Des Jeux (FDJ)00:07:37
40Gorka VerdugoSPASPA Euskaltel - Euskadi (EUS)00:07:37
41Stuart O’GradyAUSAUS Team Leopard-Trek (LEO)00:07:37
42Frank SchleckLUXLUX Team Leopard-Trek (LEO)00:07:37
43Jérôme CoppelFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:07:37
44Nicolas RocheIERIER AG2R La Mondiale (ALM)00:07:37
45Mickaël BuffazFRAFRA Cofidis Le Credit En Ligne (COF)00:07:37
46Nicki SørensenDENDEN Saxo Bank Sungard (SBS)00:07:37
47Xabier ZandioSPASPA Sky Procycling (SKY)00:07:37
48Yann.TalabardonFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:07:37
49Ivan BassoITAITA Liquigas Cannondale (LIQ)00:07:37
50Christ.VandeveldeUSAUSA Team Garmin - Cervelo (GRM)00:07:37
51Paolo BorghiniITAITA Liquigas Cannondale (LIQ)00:07:37
52George HincapieUSAUSA BMC Racing Team (BMC)00:07:37
53Haimar ZubeldiaSPASPA Team Radioshack (RSH)00:07:37
54Levi LeipheimerUSAUSA Team Radioshack (RSH)00:07:37
55Rigoberto UránCOLCOL Sky Procycling (SKY)00:07:37
56Vladimir KarpetsRUSRUS Katusha Team (KAT)00:07:37
57David LoosliZWIZWI Lampre - ISD (LAM)00:07:37
58Jens VoigtDUIDUI Team Leopard-Trek (LEO)00:07:37
59Imanol ErvitiSPASPA Movistar Team (MOV)00:07:37
60Joeri TrofimovRUSRUS Katusha Team (KAT)00:07:37
61Jean-Chris.PéraudFRAFRA AG2R La Mondiale (ALM)00:07:37
62Hubert DupontFRAFRA AG2R La Mondiale (ALM)00:07:37
63Grischa NiermannDUIDUI Rabobank Cycling Team (RAB)00:07:37
64Sebastian LangDUIDUI Omega Pharma - Lotto (OLO)00:07:37
65Rémy di GregorioFRAFRA Pro Team Astana (AST)00:07:37
66Andrej ZeitsKAZKAZ Pro Team Astana (AST)00:07:52
67Benjamín NovalSPASPA Saxo Bank Sungard (SBS)00:07:52
68Jakob FuglsangDENDEN Team Leopard-Trek (LEO)00:07:52
69Denys KostjoekOEKOEK Lampre - ISD (LAM)00:07:52
70Chris SørensenDENDEN Saxo Bank Sungard (SBS)00:07:52
71Brian VandborgDENDEN Saxo Bank Sungard (SBS)00:07:52
72Richie PorteAUSAUS Saxo Bank Sungard (SBS)00:07:52
73Cyril GautierFRAFRA Team Europcar (EUC)00:07:52
74Laurens Ten DamNEDNED Rabobank Cycling Team (RAB)00:07:52
75Robert GesinkNEDNED Rabobank Cycling Team (RAB)00:07:52
76Ivan SantaromitaITAITA BMC Racing Team (BMC)00:07:52
77Adriano MaloriITAITA Lampre - ISD (LAM)00:07:52
78Carlos BarredoSPASPA Rabobank Cycling Team (RAB)00:07:52
79Thomas de GendtBELBEL Vacansoleil DCM (VCD)00:07:52
80Dries DevenynsBELBEL Quick Step Cycling Team (QST)00:07:52
81Maxime BouetFRAFRA AG2R La Mondiale (ALM)00:07:52
82Sylvain ChavanelFRAFRA Quick Step Cycling Team (QST)00:07:52
83Daniel NavarroSPASPA Saxo Bank Sungard (SBS)00:07:52
84Sérgio PaulinhoPORPOR Team Radioshack (RSH)00:07:52
85Jesús HernándezSPASPA Saxo Bank Sungard (SBS)00:07:52
86Luis León SánchezSPASPA Rabobank Cycling Team (RAB)00:07:52
87Markel IrizarSPASPA Team Radioshack (RSH)00:07:52
88David ArroyoSPASPA Movistar Team (MOV)00:07:52
89Joost PosthumaNEDNED Team Leopard-Trek (LEO)00:07:52
90Steve MorabitoZWIZWI BMC Racing Team (BMC)00:07:52
91Brent BookwalterUSAUSA BMC Racing Team (BMC)00:07:52
92Ryder HesjedalCANCAN Team Garmin - Cervelo (GRM)00:07:52
93Sylvester SzmydPOLPOL Liquigas Cannondale (LIQ)00:07:52
94Juan Anton.FlechaSPASPA Sky Procycling (SKY)00:07:52
95Linus GerdemannDUIDUI Team Leopard-Trek (LEO)00:07:52
96David MillarGBRGBR Team Garmin - Cervelo (GRM)00:08:03
97Matteo TosattoITAITA Saxo Bank Sungard (SBS)00:08:03
98Amaël MoinardFRAFRA BMC Racing Team (BMC)00:08:03
99Addy EngelsNEDNED Quick Step Cycling Team (QST)00:08:03
100Paolo TiralongoITAITA Pro Team Astana (AST)00:08:07
101Dmitri MoeravjevKAZKAZ Team Radioshack (RSH)00:08:38
102Anthony CharteauFRAFRA Team Europcar (EUC)00:08:40
103Vincent JérômeFRAFRA Team Europcar (EUC)00:09:24
104Lieuwe WestraNEDNED Vacansoleil DCM (VCD)00:13:04
105Rui CostaPORPOR Movistar Team (MOV)00:13:04
106Jimmy EngoulventFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:15:13
107Arnaud CoyotFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:15:13
108Fabrice JeandesbozFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:15:13
109Tristan ValentinFRAFRA Cofidis Le Credit En Ligne (COF)00:15:13
110Tomas VaitkusLITLIT Pro Team Astana (AST)00:15:42
111Jürgen RoelandtsBELBEL Omega Pharma - Lotto (OLO)00:15:42
112Anthony RouxFRAFRA Française Des Jeux (FDJ)00:15:42
113Tejay van GarderenUSAUSA HTC - Highroad (THR)00:15:42
114Manuel QuinziatoITAITA BMC Racing Team (BMC)00:15:42
115Perrig QuémeneurFRAFRA Team Europcar (EUC)00:15:42
116Niki TerpstraNEDNED Quick Step Cycling Team (QST)00:18:32
117Danilo HondoDUIDUI Lampre - ISD (LAM)00:18:32
118Jérémie GallandFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:18:32
119Ben SwiftGBRGBR Sky Procycling (SKY)00:18:32
120Francisco VentosoSPASPA Movistar Team (MOV)00:18:32
121Mickaël DelageFRAFRA Française Des Jeux (FDJ)00:18:32
122Simon GerransAUSAUS Sky Procycling (SKY)00:18:32
123Geraint ThomasGBRGBR Sky Procycling (SKY)00:18:32
124Kristjan KorenSLOSLO Liquigas Cannondale (LIQ)00:22:08
125Daniel OssITAITA Liquigas Cannondale (LIQ)00:22:08
126Maciej BodnarPOLPOL Liquigas Cannondale (LIQ)00:22:08
127Ramun.NavardauskasLITLIT Team Garmin - Cervelo (GRM)00:22:08
128Anthony DelaplaceFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:22:08
129Mark CavendishGBRGBR HTC - Highroad (THR)00:22:08
130Björn LeukemansBELBEL Vacansoleil DCM (VCD)00:22:08
131Fabian CancellaraZWIZWI Team Leopard-Trek (LEO)00:22:08
132Matthew GossAUSAUS HTC - Highroad (THR)00:22:08
133Michail IgnatievRUSRUS Katusha Team (KAT)00:22:08
134Andrij GrivkoOEKOEK Pro Team Astana (AST)00:22:08
135Fabio SabatiniITAITA Liquigas Cannondale (LIQ)00:22:08
136Yohann GèneFRAFRA Team Europcar (EUC)00:22:08
137Sébastien TurgotFRAFRA Team Europcar (EUC)00:22:08
138Rubén PérezSPASPA Euskaltel - Euskadi (EUS)00:22:08
139José Iv.GutiérrezSPASPA Movistar Team (MOV)00:22:08
140Leonar.BertagnolliITAITA Lampre - ISD (LAM)00:22:08
141Leonardo DuqueCOLCOL Cofidis Le Credit En Ligne (COF)00:22:08
142Andrey AmadorCRICRI Movistar Team (MOV)00:22:08
143Bernhard EiselOOSOOS HTC - Highroad (THR)00:22:08
144Mark RenshawAUSAUS HTC - Highroad (THR)00:22:08
145Marcel SiebergDUIDUI Omega Pharma - Lotto (OLO)00:22:08
146Samuel DumoulinFRAFRA Cofidis Le Credit En Ligne (COF)00:22:08
147Tyler FarrarUSAUSA Team Garmin - Cervelo (GRM)00:22:08
148Dmitri FofonovKAZKAZ Pro Team Astana (AST)00:22:08
149Egor SilinRUSRUS Katusha Team (KAT)00:22:08
150Sébastien HinaultFRAFRA AG2R La Mondiale (ALM)00:22:08
151Jonathan HivertFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:22:08
152Markus BurghardtDUIDUI BMC Racing Team (BMC)00:22:08
153André GreipelDUIDUI Omega Pharma - Lotto (OLO)00:22:08
154Gerald CiolekDUIDUI Quick Step Cycling Team (QST)00:22:08
155Arthur VichotFRAFRA Française Des Jeux (FDJ)00:22:08
156Blel KadriFRAFRA AG2R La Mondiale (ALM)00:22:08
157Pablo UrtasunSPASPA Euskaltel - Euskadi (EUS)00:22:08
158Marco MarcatoITAITA Vacansoleil DCM (VCD)00:22:08
159Borut BozicSLOSLO Vacansoleil DCM (VCD)00:22:08
160Johnny HoogerlandNEDNED Vacansoleil DCM (VCD)00:22:08
161Sébastien MinardFRAFRA AG2R La Mondiale (ALM)00:22:08
162Christophe RiblonFRAFRA AG2R La Mondiale (ALM)00:22:08
163Laurent MangelFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:22:08
164Roman KreuzigerTSJTSJ Pro Team Astana (AST)00:22:08
165Alán PérezSPASPA Euskaltel - Euskadi (EUS)00:22:08
166Alessandr.VanottiITAITA Liquigas Cannondale (LIQ)00:22:08
167William BonnetFRAFRA Française Des Jeux (FDJ)00:22:08
168Gorka IzagirreSPASPA Euskaltel - Euskadi (EUS)00:22:08
169Danny PateUSAUSA HTC - Highroad (THR)00:22:08
170Julian DeanNZLNZL Team Garmin - Cervelo (GRM)00:22:08
171Romain ZingleBELBEL Cofidis Le Credit En Ligne (COF)00:27:41
Uitslag Vorige Etappe   Uitslag Volgende Etappe
  Groene Trui   Bolletjes Trui   Witte Trui