Waardeer Uitslagen / Klassementen

Rating: 4.4/5 (98 stemmen)

     

(advertentie)

Volledige uitslag van de 13e etappe van Pau naar Lourdes

1Thor HushovdNOONOO Team Garmin - Cervelo (GRM)03:47:36
2David MoncoutiéFRAFRA Cofidis Le Credit En Ligne (COF)00:00:10
3Jérémy RoyFRAFRA Française Des Jeux (FDJ)00:00:26
4Lars BakDENDEN HTC - Highroad (THR)00:05:00
5Jérôme PineauFRAFRA Quick Step Cycling Team (QST)00:05:02
6Edv.Boasson HagenNOONOO Sky Procycling (SKY)00:05:03
7Vladimir GoesevRUSRUS Katusha Team (KAT)00:05:08
8Alessandr.PetacchiITAITA Lampre - ISD (LAM)00:05:16
9Maarten TjallingiiNEDNED Rabobank Cycling Team (RAB)00:05:16
10Philippe GilbertBELBEL Omega Pharma - Lotto (OLO)00:06:48
11Bauke MollemaNEDNED Rabobank Cycling Team (RAB)00:06:51
12José Joaq.RojasSPASPA Movistar Team (MOV)00:07:37
13Tony GallopinFRAFRA Cofidis Le Credit En Ligne (COF)00:07:37
14Grega BoleSLOSLO Lampre - ISD (LAM)00:07:37
15Jelle VanendertBELBEL Omega Pharma - Lotto (OLO)00:07:37
16Maxime MonfortBELBEL Team Leopard-Trek (LEO)00:07:37
17Thomas VoecklerFRAFRA Team Europcar (EUC)00:07:37
18Gianni MeersmanBELBEL Française Des Jeux (FDJ)00:07:37
19Andy SchleckLUXLUX Team Leopard-Trek (LEO)00:07:37
20Pierre RollandFRAFRA Team Europcar (EUC)00:07:37
21Matteo BonoITAITA Lampre - ISD (LAM)00:07:37
22Maksim IglinskiKAZKAZ Pro Team Astana (AST)00:07:37
23Julien el FarèsFRAFRA Cofidis Le Credit En Ligne (COF)00:07:37
24Samuel SánchezSPASPA Euskaltel - Euskadi (EUS)00:07:37
25Cadel EvansAUSAUS BMC Racing Team (BMC)00:07:37
26Damiano CunegoITAITA Lampre - ISD (LAM)00:07:37
27Tony MartinDUIDUI HTC - Highroad (THR)00:07:37
28Michael SchärZWIZWI BMC Racing Team (BMC)00:07:37
29Rob RuyghNEDNED Vacansoleil DCM (VCD)00:07:37
30Arnold JeannessonFRAFRA Française Des Jeux (FDJ)00:07:37
31Peter VelitsSLWSLW HTC - Highroad (THR)00:07:37
32Rein TaaramäeESTEST Cofidis Le Credit En Ligne (COF)00:07:37
33Egoi MartínezSPASPA Euskaltel - Euskadi (EUS)00:07:37
34Christian KneesDUIDUI Sky Procycling (SKY)00:07:37
35Kevin de WeertBELBEL Quick Step Cycling Team (QST)00:07:37
36Maciej PaterskiPOLPOL Liquigas Cannondale (LIQ)00:07:37
37Tom DanielsonUSAUSA Team Garmin - Cervelo (GRM)00:07:37
38Alberto ContadorSPASPA Saxo Bank Sungard (SBS)00:07:37
39Sandy CasarFRAFRA Française Des Jeux (FDJ)00:07:37
40Gorka VerdugoSPASPA Euskaltel - Euskadi (EUS)00:07:37
41Stuart O’GradyAUSAUS Team Leopard-Trek (LEO)00:07:37
42Frank SchleckLUXLUX Team Leopard-Trek (LEO)00:07:37
43Jérôme CoppelFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:07:37
44Nicolas RocheIERIER AG2R La Mondiale (ALM)00:07:37
45Mickaël BuffazFRAFRA Cofidis Le Credit En Ligne (COF)00:07:37
46Nicki SørensenDENDEN Saxo Bank Sungard (SBS)00:07:37
47Xabier ZandioSPASPA Sky Procycling (SKY)00:07:37
48Yann.TalabardonFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:07:37
49Ivan BassoITAITA Liquigas Cannondale (LIQ)00:07:37
50Christ.VandeveldeUSAUSA Team Garmin - Cervelo (GRM)00:07:37
51Paolo BorghiniITAITA Liquigas Cannondale (LIQ)00:07:37
52George HincapieUSAUSA BMC Racing Team (BMC)00:07:37
53Haimar ZubeldiaSPASPA Team Radioshack (RSH)00:07:37
54Levi LeipheimerUSAUSA Team Radioshack (RSH)00:07:37
55Rigoberto UránCOLCOL Sky Procycling (SKY)00:07:37
56Vladimir KarpetsRUSRUS Katusha Team (KAT)00:07:37
57David LoosliZWIZWI Lampre - ISD (LAM)00:07:37
58Jens VoigtDUIDUI Team Leopard-Trek (LEO)00:07:37
59Imanol ErvitiSPASPA Movistar Team (MOV)00:07:37
60Joeri TrofimovRUSRUS Katusha Team (KAT)00:07:37
61Jean-Chris.PéraudFRAFRA AG2R La Mondiale (ALM)00:07:37
62Hubert DupontFRAFRA AG2R La Mondiale (ALM)00:07:37
63Grischa NiermannDUIDUI Rabobank Cycling Team (RAB)00:07:37
64Sebastian LangDUIDUI Omega Pharma - Lotto (OLO)00:07:37
65Rémy di GregorioFRAFRA Pro Team Astana (AST)00:07:37
66Andrej ZeitsKAZKAZ Pro Team Astana (AST)00:07:52
67Benjamín NovalSPASPA Saxo Bank Sungard (SBS)00:07:52
68Jakob FuglsangDENDEN Team Leopard-Trek (LEO)00:07:52
69Denys KostjoekOEKOEK Lampre - ISD (LAM)00:07:52
70Chris SørensenDENDEN Saxo Bank Sungard (SBS)00:07:52
71Brian VandborgDENDEN Saxo Bank Sungard (SBS)00:07:52
72Richie PorteAUSAUS Saxo Bank Sungard (SBS)00:07:52
73Cyril GautierFRAFRA Team Europcar (EUC)00:07:52
74Laurens Ten DamNEDNED Rabobank Cycling Team (RAB)00:07:52
75Robert GesinkNEDNED Rabobank Cycling Team (RAB)00:07:52
76Ivan SantaromitaITAITA BMC Racing Team (BMC)00:07:52
77Adriano MaloriITAITA Lampre - ISD (LAM)00:07:52
78Carlos BarredoSPASPA Rabobank Cycling Team (RAB)00:07:52
79Thomas de GendtBELBEL Vacansoleil DCM (VCD)00:07:52
80Dries DevenynsBELBEL Quick Step Cycling Team (QST)00:07:52
81Maxime BouetFRAFRA AG2R La Mondiale (ALM)00:07:52
82Sylvain ChavanelFRAFRA Quick Step Cycling Team (QST)00:07:52
83Daniel NavarroSPASPA Saxo Bank Sungard (SBS)00:07:52
84Sérgio PaulinhoPORPOR Team Radioshack (RSH)00:07:52
85Jesús HernándezSPASPA Saxo Bank Sungard (SBS)00:07:52
86Luis León SánchezSPASPA Rabobank Cycling Team (RAB)00:07:52
87Markel IrizarSPASPA Team Radioshack (RSH)00:07:52
88David ArroyoSPASPA Movistar Team (MOV)00:07:52
89Joost PosthumaNEDNED Team Leopard-Trek (LEO)00:07:52
90Steve MorabitoZWIZWI BMC Racing Team (BMC)00:07:52
91Brent BookwalterUSAUSA BMC Racing Team (BMC)00:07:52
92Ryder HesjedalCANCAN Team Garmin - Cervelo (GRM)00:07:52
93Sylvester SzmydPOLPOL Liquigas Cannondale (LIQ)00:07:52
94Juan Anton.FlechaSPASPA Sky Procycling (SKY)00:07:52
95Linus GerdemannDUIDUI Team Leopard-Trek (LEO)00:07:52
96David MillarGBRGBR Team Garmin - Cervelo (GRM)00:08:03
97Matteo TosattoITAITA Saxo Bank Sungard (SBS)00:08:03
98Amaël MoinardFRAFRA BMC Racing Team (BMC)00:08:03
99Addy EngelsNEDNED Quick Step Cycling Team (QST)00:08:03
100Paolo TiralongoITAITA Pro Team Astana (AST)00:08:07
101Dmitri MoeravjevKAZKAZ Team Radioshack (RSH)00:08:38
102Anthony CharteauFRAFRA Team Europcar (EUC)00:08:40
103Vincent JérômeFRAFRA Team Europcar (EUC)00:09:24
104Lieuwe WestraNEDNED Vacansoleil DCM (VCD)00:13:04
105Rui CostaPORPOR Movistar Team (MOV)00:13:04
106Jimmy EngoulventFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:15:13
107Arnaud CoyotFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:15:13
108Fabrice JeandesbozFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:15:13
109Tristan ValentinFRAFRA Cofidis Le Credit En Ligne (COF)00:15:13
110Tomas VaitkusLITLIT Pro Team Astana (AST)00:15:42
111Jürgen RoelandtsBELBEL Omega Pharma - Lotto (OLO)00:15:42
112Anthony RouxFRAFRA Française Des Jeux (FDJ)00:15:42
113Tejay van GarderenUSAUSA HTC - Highroad (THR)00:15:42
114Manuel QuinziatoITAITA BMC Racing Team (BMC)00:15:42
115Perrig QuémeneurFRAFRA Team Europcar (EUC)00:15:42
116Niki TerpstraNEDNED Quick Step Cycling Team (QST)00:18:32
117Danilo HondoDUIDUI Lampre - ISD (LAM)00:18:32
118Jérémie GallandFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:18:32
119Ben SwiftGBRGBR Sky Procycling (SKY)00:18:32
120Francisco VentosoSPASPA Movistar Team (MOV)00:18:32
121Mickaël DelageFRAFRA Française Des Jeux (FDJ)00:18:32
122Simon GerransAUSAUS Sky Procycling (SKY)00:18:32
123Geraint ThomasGBRGBR Sky Procycling (SKY)00:18:32
124Kristjan KorenSLOSLO Liquigas Cannondale (LIQ)00:22:08
125Daniel OssITAITA Liquigas Cannondale (LIQ)00:22:08
126Maciej BodnarPOLPOL Liquigas Cannondale (LIQ)00:22:08
127Ramun.NavardauskasLITLIT Team Garmin - Cervelo (GRM)00:22:08
128Anthony DelaplaceFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:22:08
129Mark CavendishGBRGBR HTC - Highroad (THR)00:22:08
130Björn LeukemansBELBEL Vacansoleil DCM (VCD)00:22:08
131Fabian CancellaraZWIZWI Team Leopard-Trek (LEO)00:22:08
132Matthew GossAUSAUS HTC - Highroad (THR)00:22:08
133Michail IgnatievRUSRUS Katusha Team (KAT)00:22:08
134Andrij GrivkoOEKOEK Pro Team Astana (AST)00:22:08
135Fabio SabatiniITAITA Liquigas Cannondale (LIQ)00:22:08
136Yohann GèneFRAFRA Team Europcar (EUC)00:22:08
137Sébastien TurgotFRAFRA Team Europcar (EUC)00:22:08
138Rubén PérezSPASPA Euskaltel - Euskadi (EUS)00:22:08
139José Iv.GutiérrezSPASPA Movistar Team (MOV)00:22:08
140Leonar.BertagnolliITAITA Lampre - ISD (LAM)00:22:08
141Leonardo DuqueCOLCOL Cofidis Le Credit En Ligne (COF)00:22:08
142Andrey AmadorCRICRI Movistar Team (MOV)00:22:08
143Bernhard EiselOOSOOS HTC - Highroad (THR)00:22:08
144Mark RenshawAUSAUS HTC - Highroad (THR)00:22:08
145Marcel SiebergDUIDUI Omega Pharma - Lotto (OLO)00:22:08
146Samuel DumoulinFRAFRA Cofidis Le Credit En Ligne (COF)00:22:08
147Tyler FarrarUSAUSA Team Garmin - Cervelo (GRM)00:22:08
148Dmitri FofonovKAZKAZ Pro Team Astana (AST)00:22:08
149Egor SilinRUSRUS Katusha Team (KAT)00:22:08
150Sébastien HinaultFRAFRA AG2R La Mondiale (ALM)00:22:08
151Jonathan HivertFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:22:08
152Markus BurghardtDUIDUI BMC Racing Team (BMC)00:22:08
153André GreipelDUIDUI Omega Pharma - Lotto (OLO)00:22:08
154Gerald CiolekDUIDUI Quick Step Cycling Team (QST)00:22:08
155Arthur VichotFRAFRA Française Des Jeux (FDJ)00:22:08
156Blel KadriFRAFRA AG2R La Mondiale (ALM)00:22:08
157Pablo UrtasunSPASPA Euskaltel - Euskadi (EUS)00:22:08
158Marco MarcatoITAITA Vacansoleil DCM (VCD)00:22:08
159Borut BozicSLOSLO Vacansoleil DCM (VCD)00:22:08
160Johnny HoogerlandNEDNED Vacansoleil DCM (VCD)00:22:08
161Sébastien MinardFRAFRA AG2R La Mondiale (ALM)00:22:08
162Christophe RiblonFRAFRA AG2R La Mondiale (ALM)00:22:08
163Laurent MangelFRAFRA Saur-Sojasun (SAU)00:22:08
164Roman KreuzigerTSJTSJ Pro Team Astana (AST)00:22:08
165Alán PérezSPASPA Euskaltel - Euskadi (EUS)00:22:08
166Alessandr.VanottiITAITA Liquigas Cannondale (LIQ)00:22:08
167William BonnetFRAFRA Française Des Jeux (FDJ)00:22:08
168Gorka IzagirreSPASPA Euskaltel - Euskadi (EUS)00:22:08
169Danny PateUSAUSA HTC - Highroad (THR)00:22:08
170Julian DeanNZLNZL Team Garmin - Cervelo (GRM)00:22:08
171Romain ZingleBELBEL Cofidis Le Credit En Ligne (COF)00:27:41
Uitslag Vorige Etappe   Uitslag Volgende Etappe
  Groene Trui   Bolletjes Trui   Witte Trui