×

Etappe 16: El Pas de la Casa naar Saint-Gaudens; 13 juli 2021; 169.00 km


(advertentie)

Ook vandaag wordt de Tour nog niet beslist, Beetje hetzelfde laken en pak als gisteren. De grote mannen zullen naar alle waarschijnlijkheid wachten toto morgen en overmorgen, dus vandaag de laatste kans voor de avonturiers die kunnen klimmen

(advertentie)

Verslag Etappe 16: El Pas de la Casa naar Saint-Gaudens;


Patrick Konrad heeft de zestiende etappe van de Tour gewonnen. De renner van Bora was in de rit over 169 km naar Saint-Gaudens de sterkste aanvaller.

In de afdaling van de eerste klim kreeg de ontsnapping van de dag vorm. Veertien renners sprongen weg en zij leidden in verschillende samenstellingen de dans. Op de Col de la Core reed Konrad weg. Gaudu en Colbrelli, die weer verrassend goed klom,gingen er nog achteraan, maar de Oostenrijker was al gevlogen.

De strijd om het geel kende lange tijd een wapenstilstand,totdat Van Aert in de finale op de pedalen ging staan. Het peloton brak, maar de klassementsmannen waren bij de les.

MORGEN, ETAPPE 17:MURET NAAR SAINT-LARY-SOULAN ( COL DU PORTET )


Etappe 17:Muret naar Saint-Lary-Soulan ( Col du Portet )
Datum: woensdag 14 juli 2021
Afstand: 178.00 km
Soort koers: bergrit
Kijk naar het profiel en alles is gezegd
 

OVERIGE ETAPPES


Etappe1  26 juni 2021BrestLanderneau187.00 km
Etappe2  27 juni 2021Perros-GuirecMûr-de-Bretagne182.00 km
Etappe3  28 juni 2021LorientPontivy182.00 km
Etappe4  29 juni 2021RedonFougères152.00 km
Etappe5  30 juni 2021ChangéLaval27.00 km
Etappe6  01 juli 2021ToursChâteauroux144.00 km
Etappe7  02 juli 2021VierzonLe Creusot248.00 km
Etappe8  03 juli 2021OyonnaxLe Grand-Bornand151.00 km
Etappe9  04 juli 2021ClusesTignes145.00 km
Rustdag05 juli 2021Tignes 
Etappe10  06 juli 2021AlbertvilleValence186.00 km
Etappe11  07 juli 2021SorguesMalaucène199.00 km
Etappe12  08 juli 2021Saint-Paul-Trois-ChâteauxNîmes161.00 km
Etappe13  09 juli 2021NîmesCarcassonne220.00 km
Etappe14  10 juli 2021CarcassonneQuillan184.00 km
Etappe15  11 juli 2021CéretAndorra la Vella192.00 km
Rustdag12 juli 2021Andorra 
Etappe16  13 juli 2021El Pas de la CasaSaint-Gaudens169.00 km
Etappe17  14 juli 2021MuretSaint-Lary-Soulan ( Col du Portet )178.00 km
Etappe18  15 juli 2021PauLuz-Ardiden130.00 km
Etappe19  16 juli 2021MourenxLibourne203.00 km
Etappe20  17 juli 2021LibourneSaint-Émilion31.00 km
Etappe21  18 juli 2021ChatouParijs ( Champs Élysées )112.00 km
 
(advertentie)
WINNAAR ETAPPE 16

Patrick Konrad
1Patrick Konrad (74)SLWBOH04:01:59
2Sonny Colbrelli (163)ITATBV00:00:42
3Michael Matthews (171)AUSBEX00:00:42
4Pierre-Luc Périchon (97)FRACOF00:00:42
5Franck Bonnamour (223)FRABBK00:00:42
6Alex Aranburu (182)ESPAPT00:00:42
7Toms Skujinš (46)LETTFS00:00:45
8Jan Bakelants (212)BELIWG00:00:45
9David Gaudu (81)FRAGFC00:00:47
10Lorenzo Rota (214)ITAIWG00:01:03

bekijk de volledige etappe uitslag
 
GELE TRUI NA ETAPPE 16

Tadej Pogacar
1Tadej Pogacar (1)SLOUAD66:23:06
2Rigoberto Urán (111)COLEFN00:05:18
3Jonas Vingegaard (18)DENTJV00:05:32
4Richard Carapaz (22)ECUIGD00:05:33
5Ben O`Connor (124)AUSALM00:05:58
6Wilco Kelderman (73)NEDBOH00:06:16
7Alexey Lutsenko (188)KAZAPT00:07:01
8Enric Mas (65)ESPMOV00:07:11
9Guillaume Martin (91)FRACOF00:08:02
10Pello Bilbao (162)ESPTBV00:10:59

bekijk het volledige algemene klassement
 
 
PUNTEN ETAPPE 16

Patrick Konrad
1Patrick Konrad (74)SLWBOH38
2Sonny Colbrelli (163)ITATBV36
3Michael Matthews (171)AUSBEX35
4Jan Bakelants (212)BELIWG31
5Franck Bonnamour (223)FRABBK27
6Pierre-Luc Périchon (97)FRACOF26
7Fabien Doubey (205)FRATDE23
8Toms Skujinš (46)LETTFS18
9Alex Aranburu (182)ESPAPT17
10Christopher Juul-Jensen (176)DENBEX15

 
 
GROENE TRUI NA ETAPPE 16

Mark Cavendish
1Mark Cavendish (55)GBRDQT279
2Michael Matthews (171)AUSBEX242
3Sonny Colbrelli (163)ITATBV195
4Jasper Philipsen (105)BELAFC174
5Julian Alaphilippe (51)FRADQT135
6Tadej Pogacar (1)SLOUAD106
7Wout van Aert (12)BELTJV101
8Michael Mørkøv (58)DENDQT95
9Patrick Konrad (74)SLWBOH85
10Matej Mohoric (165)SLOTBV81

bekijk het volledige sprinters klassement
 
 
BERGPUNTEN ETAPPE 16

Patrick Konrad
1Patrick Konrad (74)SLWBOH16
2Jan Bakelants (212)BELIWG8
3Sonny Colbrelli (163)ITATBV6
4Fabien Doubey (205)FRATDE6
5Mattia Cattaneo (54)ITADQT5
6David Gaudu (81)FRAGFC4
7Kasper Asgreen (52)DENDQT3
8Michal Kwiatkowski (25)POLIGD2
9Franck Bonnamour (223)FRABBK2
10Christopher Juul-Jensen (176)DENBEX1

 
 
BOLLETJES TRUI NA ETAPPE 16

Wout Poels
1Wout Poels (166)NEDTBV74
2Michael Woods (37)CANISN66
4Wout van Aert (12)BELTJV64
3Nairo Quintana (136)COLARK64
5Bauke Mollema (44)NEDTFS41
6Kenny Elissonde (43)FRATFS27
7Tadej Pogacar (1)SLOUAD26
8Ben O`Connor (124)AUSALM24
9Sergio Higuita (114)COLEFN24
10Julian Alaphilippe (51)FRADQT20

bekijk het volledige klimmers klassement
 
 
JONGEREN DAG KLASSEMENT

David Gaudu
1David Gaudu (81)FRAGFC04:02:46
2Fred Wright (168)GBRTBV00:03:54
3Tadej Pogacar (1)SLOUAD00:13:02
4Jonas Vingegaard (18)DENTJV00:13:02
5Dorian Godon (122)FRAALM00:13:57
6Cyril Barthe (222)FRABBK00:13:57
7Aurélien Paret-Peintre (125)FRAALM00:13:57
8Neilson Powless (117)USAEFN00:13:57
9Jonas Rutsch (118)DUIEFN00:13:57
10Georg Zimmerman (218)DUIIWG00:14:10

 
 
WITTE TRUI NA ETAPPE 16

Tadej Pogacar
1Tadej Pogacar (1)SLOUAD66:23:06
2Jonas Vingegaard (18)DENTJV00:05:32
3David Gaudu (81)FRAGFC00:14:13
4Aurélien Paret-Peintre (125)FRAALM00:22:10
5Sergio Higuita (114)COLEFN01:00:19
6Mark Donovan (144)GBRDSM01:25:42
7Valentin Madouas (87)FRAGFC01:28:23
8Neilson Powless (117)USAEFN01:33:57
9Jonas Rutsch (118)DUIEFN01:56:55
10Brent Van Moer (158)BELLTS02:03:35

bekijk het volledige jongeren klassement
 
 
PLOEGEN DAG KLASSEMENT

1Intermarché Wanty-Gobert Matériaux (IWG)BELBEL12:22:29
2Team Bahrain Victorious (TBV)BAHBAH00:02:40
3BORA-hansgrohe (BOH)GERGER00:12:14
4Cofidis (COF)FRAFRA00:13:00
5Astana-Premier Tech (APT)KAZKAZ00:13:13
6B&B Hotels p/b KTM (BBK)FRAFRA00:13:38
7Trek-Segafredo (TFS)USAUSA00:13:41
8Team BikeExchange (BEX)AUSAUS00:15:36
9Groupama-FDJ (GFC)FRAFRA00:17:39
10Team TotalEnergies (TDE)FRAFRA00:21:31
 
 
PLOEGEN KLASSEMENT NA ETAPPE 16

1Team Bahrain Victorious (TBV)BAHBAH199:35:14
2EF Education–Nippo (EFN)USAUSA00:35:42
3AG2R Citroën Team (ALM)FRAFRA00:50:26
4Trek-Segafredo (TFS)USAUSA00:51:16
5Team Jumbo-Visma (TJV)NEDNED00:55:45
6Ineos Grenadiers (IGD)GBRGBR00:58:06
7BORA-hansgrohe (BOH)GERGER00:59:50
8Astana-Premier Tech (APT)KAZKAZ01:07:19
9Movistar Team (MOV)ESPESP01:20:30
10UAE Team Emirates (UAD)UAEUAE01:59:12
bekijk het volledige ploegen klassement