(advertentie)
WINNAAR ETAPPE 13
1 | Mads Pedersen (171) | TFS | 04:13:03 | |
2 | Fred Wright (88) | TBV | 00:00:00 | |
3 | Hugo Houle (196) | ISN | 00:00:00 | |
4 | Stefan Küng (94) | GFC | 00:00:30 | |
5 | Matteo Jorgenson (64) | MOV | 00:00:30 | |
6 | Filippo Ganna (24) | IGD | 00:00:32 | |
7 | Wout van Aert (16) | TJV | 00:05:45 | |
8 | Florian Sénéchal (58) | DQT | 00:05:45 | |
9 | Luca Mozzato (216) | BBK | 00:05:45 | |
10 | Andrea Pasqualon (125) | IWG | 00:05:45 |
bekijk de volledige etappe uitslag
GELE TRUI NA ETAPPE 13
1 | Jonas Vingegaard (18) | TJV | 50:47:34 | |
2 | Tadej Pogacar (1) | UAD | 00:02:22 | |
3 | Geraint Thomas (21) | IGD | 00:02:26 | |
4 | Romain Bardet (111) | DSM | 00:02:35 | |
5 | Adam Yates (28) | IGD | 00:03:44 | |
6 | Nairo Quintana (151) | ARK | 00:03:58 | |
7 | David Gaudu (91) | GFC | 00:04:07 | |
8 | Thomas Pidcock (25) | IGD | 00:07:39 | |
9 | Enric Mas (61) | MOV | 00:09:32 | |
10 | Aleksandr Vlasov (41) | BOH | 00:10:06 |
bekijk het volledige algemene klassement
PUNTEN ETAPPE 13
1 | Mads Pedersen (171) | TFS | 70 | |
2 | Fred Wright (88) | TBV | 41 | |
3 | Hugo Houle (196) | ISN | 35 | |
4 | Filippo Ganna (24) | IGD | 31 | |
5 | Stefan Küng (94) | GFC | 28 | |
6 | Matteo Jorgenson (64) | MOV | 25 | |
7 | Wout van Aert (16) | TJV | 20 | |
8 | Quinn Simmons (176) | TFS | 13 | |
9 | Florian Sénéchal (58) | DQT | 10 | |
10 | Luca Mozzato (216) | BBK | 8 |
GROENE TRUI NA ETAPPE 13
1 | Wout van Aert (16) | TJV | 333 | |
2 | Tadej Pogacar (1) | UAD | 164 | |
3 | Fabio Jakobsen (51) | DQT | 155 | |
4 | Mads Pedersen (171) | TFS | 132 | |
5 | Magnus C.Nielsen (146) | EFN | 129 | |
6 | Christophe Laporte (15) | TJV | 121 | |
7 | Jasper Philipsen (105) | AFC | 116 | |
8 | Jonas Vingegaard (18) | TJV | 96 | |
9 | Peter Sagan (181) | TDE | 86 | |
10 | Fred Wright (88) | TBV | 76 |
bekijk het volledige sprinters klassement
(advertentie)
BERGPUNTEN ETAPPE 13
1 | Mads Pedersen (171) | TFS | 7 | |
2 | Stefan Küng (94) | GFC | 5 | |
3 | Filippo Ganna (24) | IGD | 4 | |
4 | Quinn Simmons (176) | TFS | 1 |
BOLLETJES TRUI NA ETAPPE 13
1 | Simon Geschke (73) | COF | 43 | |
2 | Louis Meintjes (124) | IWG | 39 | |
3 | Jonas Vingegaard (18) | TJV | 36 | |
6 | Neilson Powless (147) | EFN | 35 | |
4 | Giulio Ciccone (172) | TFS | 35 | |
5 | Pierre Latour (185) | TDE | 35 | |
7 | Thomas Pidcock (25) | IGD | 28 | |
9 | Tadej Pogacar (1) | UAD | 26 | |
8 | Anthony Perez (76) | COF | 26 | |
10 | Chris Froome (191) | ISN | 22 |
bekijk het volledige klimmers klassement
JONGEREN DAG KLASSEMENT
1 | Fred Wright (88) | TBV | 04:13:03 | |
2 | Matteo Jorgenson (64) | MOV | 00:00:30 | |
3 | Luca Mozzato (216) | BBK | 00:05:45 | |
4 | Alberto Dainese (112) | DSM | 00:05:45 | |
5 | Tadej Pogacar (1) | UAD | 00:05:45 | |
6 | Jonas Rutsch (148) | EFN | 00:05:45 | |
7 | Mathieu Burgaudeau (184) | TDE | 00:05:45 | |
8 | Andreas Kron (165) | LTS | 00:05:45 | |
9 | Mikkel Honoré (55) | DQT | 00:05:45 | |
10 | Stan Dewulf (35) | ALM | 00:05:45 |
WITTE TRUI NA ETAPPE 13
1 | Tadej Pogacar (1) | UAD | 50:49:56 | |
2 | Thomas Pidcock (25) | IGD | 00:05:17 | |
3 | Brandon McNulty (6) | UAD | 00:54:11 | |
4 | Matteo Jorgenson (64) | MOV | 00:54:49 | |
5 | Andreas Leknessund (116) | DSM | 01:04:33 | |
6 | Kévin Geniets (93) | GFC | 01:14:32 | |
7 | Michael Storer (98) | GFC | 01:17:41 | |
8 | Georg Zimmerman (128) | IWG | 01:20:28 | |
9 | Fred Wright (88) | TBV | 01:33:43 | |
10 | Matis Louvel (156) | ARK | 01:53:30 |
bekijk het volledige jongeren klassement
PLOEGEN DAG KLASSEMENT
1 | Team Bahrain Victorious (TBV) | BAH | 12:51:02 | |
2 | Israel-Premier Tech (ISN) | ISR | 00:00:03 | |
3 | Trek-Segafredo (TFS) | USA | 00:00:05 | |
4 | Groupama-FDJ (GFC) | FRA | 00:00:07 | |
5 | Movistar Team (MOV) | ESP | 00:00:07 | |
6 | Ineos Grenadiers (IGD) | GBR | 00:00:09 | |
7 | Team Jumbo-Visma (TJV) | NED | 00:05:22 | |
8 | Intermarché Wanty-Gobert Matériaux (IWG) | BEL | 00:05:22 | |
9 | BORA-hansgrohe (BOH) | GER | 00:05:22 | |
10 | Arkea Samsic (ARK) | FRA | 00:05:22 |
PLOEGEN KLASSEMENT NA ETAPPE 13
1 | Ineos Grenadiers (IGD) | GBR | 152:21:50 | |
2 | Team Jumbo-Visma (TJV) | NED | 00:20:59 | |
3 | Groupama-FDJ (GFC) | FRA | 00:44:33 | |
4 | UAE Team Emirates (UAD) | UAE | 01:05:17 | |
5 | BORA-hansgrohe (BOH) | GER | 01:35:42 | |
6 | Movistar Team (MOV) | ESP | 01:42:17 | |
7 | Arkea Samsic (ARK) | FRA | 01:43:01 | |
8 | Team Bahrain Victorious (TBV) | BAH | 01:48:07 | |
9 | Team DSM (DSM) | GER | 02:02:40 | |
10 | Astana - Qazaqstan Team (APT) | KAZ | 02:21:39 |
(advertentie)